8 листопада о 15:30 у приміщенні ІППО КУ (Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету) імені Бориса Грінченка відбувся семінар для методистів РНМЦ, голів РМО та вчителів української мови і літератури “Застосування дистанційної форми навчання української мови і літератури в навчальному процесі”.

Від нашої школи у семінарі прийняли участь:

• учитель української мови і літератури вищої категорії В.П.Градзіон з доповіддю “З досвіду роботи. Дистанційне навчання очима філолога”,
  • учитель інформатики Р.В.Томченко з доповіддю “Використання блогів у навчальному процесі мови”

Дистанційне навчання – це індивідуалізований процес передання і засвоєння знань і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчання у спеціалізованому середовищі, яке створене на основі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Фото: Роман Томченко