Wednesday 13 December 2017

В умовах науково-технічного прогресу значно ускладнились взаємовідносини суспільства з природою. Людина отримала можливість впливати на хід природних процесів, підкорила сили природи, почала опановувати майже всі доступні природні ресурси, але разом з тим забруднювати і руйнувати довкілля. Перейнявшись цією проблемою, учнівське самоврядування організувало проведення виставки екологічних композицій (ікебан) на тему «Всі кольори нашої планети», у якій взяли участь учні 1-11 класів.

Photo: Roman Tomchenko