Tuesday 12 December 2017

Нам дуже приємно вітати з професійним святом працівників освіти: вчителів нашої рідної школи! Сьогодні вам складаємо величальні слова подяки, людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії.

Учитель – професія унікальна. Подібної в світі немає. Всі професії починаються від учителя. Педагог своїм серцем, розумом формує завтрашній день: людину, суспільство. Адже буквально все проектується і твориться за звичайною учнівською партою. Вчитель допомагає школяру знайти правильний вибір у житі.

Для кожного із нас учитель – близька і дорога людина. Усі ми, учні, щиро шануємо і любимо його. Ми вдячні вчителям за мудрість, душевне тепло, яким ви від усього серця щодня ділитеся з нами.

Фото: Роман Бочек (2011)