Почесні гості школи, ветерани ВВВ, провели уроки мужності у 5-6-х класах. Уроки Великої Вітчизняної війни вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами.

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни. Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

Фото: Роман Томченко (2011)