Робототехніка є одним з найбільш затребуваних і актуальних навчальних курсів в школах України. На сьогоднішній день учні 1-11 класів вивчають у рамках навчального процесу або на додаткових заняттях курс робототехніки: створюють моделі роботів, проектують і програмують їх і щорічно беруть участь в олімпіадах з робототехніки, які проводить МОНМС.

Ханне Йоргенсен, спеціаліст з тренінгу доброчинного фонду Care for Education, зробила школі подарунок – презентувала LEGO Green City Challenge Set.

У січні 2011 року LEGO Education запустила перший тематичний набір вступу до курсу робототехніки під торговельної маркою LEGO.

Учні матимуть змогу познайомитися зі світом роботів, спочатку вивчивши основні маневри програмування з використанням одного з трьох матів для тренувань. Кожен напрям навчальної діяльності фокусується на дослідженні одного з чотирьох основних датчиків LEGO – світла, ультразвуку, дотику, і звуку – і дає можливість студентам вивчати і зміцнювати власні знання з программування.

У майбутньому, після того як учні завершать навчальну фазу і досянуть впевних результатів у програмуванні роботів та створенні будівель, перед ними буде поставлене завдання зі створення свого Green Challenge City. Завдання складається з ряду місій моделювання реальних інженерних задач, кожна з яких є екологічно спрямованою.

Кожна з місій роботи з проектом Зеленого Міста розроблена з урахуванням трьох рівнів кваліфікації учня: основний (базовий), середній і високий. Це дасть можливість учителям обрати відповідний рівень для своїх учнів на основі прогресу класу або індивідуального освоєння учнями робототехніки. Три рівня можуть також використовуватися, щоб пропонувати продовження проблеми на шляху подальшого розширення програми.

Green City Challenge Set призначений для використання з LEGO MINDSTORMS.