18 вересня 2011 року команда молодшої ліги нашої школи прийняла активну участь у турнірі математичних боїв “Київська міська карусель”, де посіла почесне 2 місце. З чим ми сердечно її і вітаємо!

Вже вісім років поспіль у Києві за ініціативи вчителів провідних математичних навчальних закладів та студентів і викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться турнір математичних боїв.

Традиційно турнір починається цікавим математичним змаганням “Математична карусель”. Участь у цьому конкурсі взяла і наша команда юних математиків в складі учнів 8-В класу:

• Адамович Олексій
  • Горбенко Олексій