»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

КПІ в цьому році може не виконати держзамовлення на технічні спеціальності. Про це заявив представник КПІ Володимир Тимофєєв. За його словами, «Політех» може не виконати держзамовлення на 3 тисячі чоловік. У той же час, конкурси на гуманітарні спеціальності – переклад, видавнича справа, туризм, право, іноземні мови – великі. Наприклад, в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова – по 40 чоловік на місце.

Крім того, представники ВНЗ скаржаться, що їх студентів переманюють вчиться і працювати за кордон. Проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Шевченка Володимир Бугров розповів, що цього року кілька бакалаврів поїхали продовжувати навчання в Європу. Проблему пропонується вирішувати в комплексі: підвищити зарплату представникам технічних професій і збільшити кількість держзамовлення на «прогресивні» спеціальності – наприклад, на інформаційні та нанотехнології.

Інститут Горшеніна


comments powered by HyperComments