Tuesday 12 December 2017

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Плану заходів з відзначення 20-ї річниці незалежності України» Перший урок 2011/2012 навчального року рекомендується присвятити відзначенню цієї знаменної дати в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України.

З цього приводу Міністерство надіслало методичні рекомендації МОНмолодьспорту Автономної республіки Крим, управлінню освіти і науки обласної Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Головна мета Першого уроку:
ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, основними засадами демократичного та суспільного ладу України, її досягнень за останні роки;
закріпити знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Основний Закон України – Конституцію), про такі поняття та категорії, як народ, нація, етнос, держава, громадянин, громадянські права та обов’язки; зміцнення громадянських якостей учнів;
сприяти формуванню ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України