Wednesday 13 December 2017

Станом на 5 липня у повному обсязі надруковані підручники для учнів 11 класів з української мови, світової літератури, хімії та фізики. Як повідомляє Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, у 2011 році передбачається видання 127 назв підручників для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Серед них планується надрукувати 57 назв підручників для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання і 70 підручників для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин.

На друк підручників для 11 класів передбачено 104 млн 705 тис. грн. Загальний тираж підручників для одинадцятикласників має складати 4 млн 781 тис. 295 примірників. Цього року державне замовлення з видання підручників виконують 25 видавництв, з них 3 – державні. Так, з Державним спеціалізованим видавництвом “Освіта” укладено 12 договорів на друк підручників, з Всеукраїнським спеціалізованим видавництвом “Світ” – 34 договори, з Кримським республіканським підприємством “Видавництво “Кримнавчпеддержвидав” – 2 договори.

За інформацією Міносвіти, станом на 1 липня 2011 року надруковано 5 назв підручників загальним накладом 322 тисяч 469 примірників, а саме: українська мова, світова література, хімія та фізика (профільний рівень і рівень стандарту). Наразі друкується 14 назв підручників загальним накладом 1 млн 190 тис. 218 примірників.

Освіта.ua