Robotechnics

В рамках Всеукраїнської олімпіади з робототехніки, в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням інформатики №52, м. Києва, 11.05.2011 року було проведено ряд заходів, направлених на підготовку команд нашої школи до змагань.

Учні 5 та 6 класів брали безпосередню участь у розробці завдань до олімпіади. А саме, першого туру змагань. Він отримав назву – «Теоретичний».
Перший тур. На цьому етапі серед учасників проводились змагання на знання курсу «Робототехніки». Другий тур – «Практичний». Передбачав проходження