Протягом 7-8 грудня у нашій школі були проведені дні самоврядування, де діти спробували на смак відповідальність дорослого життя: вони самостійно готували та проводили уроки, адміністрували навчально-виховний процес, слідкували за дисципліною та порядком. Лідери учнівського самоврядування, виконуючи обов’язки адміністрації, протягом двох днів керували самоврядними ініціативами “новоспечених учителів”.

Учителі школи та адміністрація висловлюють подяку учням за високий рівень самоорганізації.

Для учнів – День самоврядування це довгоочікуване свято. Свято цілеспрямованості, самостійності та відповідальності.

[Gallery not found]