Thursday 14 December 2017

Абетка безпеки

Від · Вер 15, 2010

З метою залучення учнів до вивчення та дотримання ПДР, безпечної поведінки на вулицях міста та вдома, вивчення правил протипожежної безпеки, до боротьби зі шкідливими звичками, у школі був проведений тиждень з правил безпеки життєдіяльності. Першачки взяли активну участь у створенні стенду з ПДР, учні старших класів оформили стенд з ОБЖ, учні 5-8-х класів виконали аплікації з природних матеріалів. Учні 10-11-х класів підготовували інтерактивні уроки дорожньої грамоти для молодших школярів.

Педагогічний колектив, батьки та учнівське самоврядування висловлюють особливу подяку адміністрації школи та особисто директору та заступнику директора з виховної роботи Лагоді Ірині Миколаївні за вагомий внесок у справу профілактики дитячого травматизму.