Thursday 14 December 2017

Всі українські школи будуть забезпечені новими підручниками до листопада, заявив журналістам міністр освіти Дмитро Табачник. За його словами, через те, що в цьому році затягувалося прийняття бюджету, підручники для школярів почали друкувати пізно.

“Я не буду брехати, що всі школи будуть забезпечені підручниками до 1 вересня. Я думаю, ми зможемо забезпечити літературою школи протягом вересня-жовтня. У цьому році нові підручники потрібні десятикласникам, першокласникам, другокласникам. Для останніх підручники слід було надрукувати ще в 2008 році. Тепер це зробити необхідно: тими книгами,