Thursday 14 December 2017

Згідно з новим законом про повернення до 11-річної системи освіти, діти навчатимуться по суботах. Про це заявив депутат Київради Віталій Журавський, повідомляє прес-служба КМДА.

Це, за його словами, побребуватиме збільшення фінансування освітньої галузі столиці. “За новим закон діти вчитимуться ще й у суботу. Це потребуватиме додаткових коштів на електроенергію, комунальні послуги, оплату праці вчителів, технічних працівників тощо. Крім того, введення обов’язкового дошкільного навчання потягне за собою необхідність