Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник в понеділок, 29 березня, своїм наказом скасував наказ Міносвіти від 28 жовтня 2009 року, яким вводилася обов’язкова перевірка навчальних досягнень учнів 3-х, 5-8-х і 10-х класів середньої школи. Про це йдеться в наказі № 267, підписаному міністром і поширеному серед співробітників відомства в понеділок.

Як сказано в тексті наказу, він прийнятий, “щоб уникнути перевантаження школярів загальноосвітніх навчальних закладів в період завершення навчального року та з огляду на