Thursday 14 December 2017

Одна з найпоширеніших молодіжних організацій світу цього року відзначає свій столітній ювілей. Вона об’єднує дівчат і молодих жінок, які з гордістю називають себе гайдами та скаутами. До лав 38-мільйонного руху активно влилися й українські дівчата. Яка ж сила згуртовує представниць слабкої статі з багатьох куточків планети і робить їх зовсім не слабкими?
Розвиток гайдівського руху починається з виникнення скаутингу – своєрідної системи виховання мужності у хлопців, що започаткував у 1907 році англійський військовий Роберт Баден-Пауелл (1857-1941 рр.).