Thursday 14 December 2017

Парламент не підтримав два законопроекти з аналогічною назвою «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам).

За перший законопроект, який вніс голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН, проголосувало 163 (при необхідних 226 – УНІАН) із 416 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі, за другий законопроект, внесений депутатом із фракції БЮТ Віктором ШВЕЦЕМ, проголосувало 202 із 416 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.