Thursday 14 December 2017

Сьогодні, 12 лютого, напередодні Дня закоханих у нашій школі відбувся конкурс краси «Міс Зима 2010 (молодша ліга)», мета якого – залучення учнів до творчості, самодіяльності та змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури.

[Gallery not found]

Незважаючи на те, що в стінах нашої альма-матер постійно відбуваються культурно-мистецькі виховні заходи, різноманітні змагання і конкурси, та саме від цього конкурсу завжди очікується щось незвичайне і феєричне. Організація і режисура