Нарешті відбулась довгоочікувана шкільна олімпіада з робототехніки. Бажаючих прийняти участь в цьому заході виявилось більше за самих роботів. Тому прийнято було провести змагання лише серед учнів 5-х класів. Умови змагань передбачали проходження роботом дистанції з перешкодами та воротами, за які нараховували додаткові бали. Виграє лише той робот, який пройде задану дистанцію швидше за всіх та отримає максимальну кількість додактових балів.

Отримали такі результати:

1. Команда 5-В класу (“NXT the best”, Здоровицький Ілля, Сіманов Віталій, Парацій Назарій, Тесленко Ангеліна) – І місце
  2. Команда 5-А класу (Назва: “ОРЕ”, Гусейнов Рашид, Варнов Олег, Сідінін Єгор) – ІІ місце
  3. Команда 5-А класу (“Хакери”, Щербакова Ксенія, Ляш Андрій) – ІІІ місце

Дякуємо всім за участь! Попереду Всеукраїнська олімпіада, тож так тримати!