Thursday 14 December 2017

10 грудня 2009 у нашій школі відбувся практичний семінар “Метод проектів у викладанні фізики. Педагогічні технології в інформаційному суспільстві” (доповідач – С.М.Тернавська, учитель вищої категорії, викладач фізики та астрономії)

Розроблений ще в першій половині XX століття метод пректів стає особливо актуальним у сучасному інформаційному суспільстві. Основне призначення методу проектів у фізиці є надання учням можливості самостійного придбання природничих знань у процесі вирішення практичних завдань або проблем, що вимагає інтеграції знань з різних предметних областей.