»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Наступної середи, 25 листопада, будуть поновлені заняття в усіх столичних навчальних закладах та відновлена робота дитячих дошкільних закладів. Таке рішення було прийнято 20 листопада на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії при Кабінеті Міністрів України. Про це повідомила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

«Карантин в усіх школах та вищих навчальних закладах Києва закінчується 25 листопада. Також цього ж дня буде відновлена робота всіх дитячих садочків. Рішення, яке прийняла надзвичайна протиепідемічна комісія при Кабінеті міністрів, обумовлене зниженням темпів захворюваності населення міста на грип та ГРВІ», – повідомила Ірена Кільчицька. Про це інформує прес-служба КМДА.

Нагадаємо, 19 листопада головний державний санітарний лікар Києва звернувся до Леоніда Черновецького з пропозицією про припинення карантину в навчальних закладах міста саме з 25 листопада.


comments powered by HyperComments