»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

[flashvideo file=http://school52.kiev.ua/media2/news/kolobok.flv /]

У школах України – карантин, проте інтелектуальне життя у них триває. Яскравим прикладом невпинного руху вперед викладацьким складом нашої школи стала апробація ідеї упровадження методик викладання робототехніки  у молодшій школі. Казкові персонажі отримали дороговказ у майбутнє завдяки творчому експерименту наших педагогів-новаторів Валентини Глаз‘євої, Наталії Дорошенко та Олександра Пахтунова. Героями їхнього креативного пошуку стали герої народної казки “Колобок”. Роботизовані моделі персонажів створені за допомогою програмово-інструментального комплексу Lego WeDo Software.

Процес створення моделей відбувався за стадіями: створення концепту, конструювання, програмування, відладки. Отримані результати дозволяють нам ствердно відповісти на питання доцільності та форми подання практичного курсу робототехніки у початковій школі.


comments powered by HyperComments