»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Упродовж 23-27 жовтня загальна кількість звернень людей зі скаргами на респіраторні розлади на Прикарпатті склала 9,5 тис осіб, половина захворілих – діти віком до 14 років, третина – школярі. Як повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА, у зв‘язку з цією ситуацією в області продовжено канікули у всіх школах та школах-інтернатах до 13 листопада, а також припинено навчально-виховний процес у дитячих дошкільних закладах, ліцеях, коледжах, гімназіях, СПТУ, технікумах тощо.
Крім того, на Прикарпатті буде обмежено або скасовано всі масові заходи, які передбачають залучення великої кількості людей – конференції, колегії, наради, семінари, симпозіуми, культурно-масові та просвітницькі заходи. Як повідомлялось раніше, у Тернополі продовжується карантин у зв‘язку з різким зростанням респіраторних захворювань.

Упродовж 23-27 жовтня загальна кількість звернень людей зі скаргами на респіраторні розлади на Прикарпатті склала 9,5 тис осіб, половина захворілих – діти віком до 14 років, третина – школярі. Як повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА, у зв‘язку з цією ситуацією в області продовжено канікули у всіх школах та школах-інтернатах до 13 листопада, а також припинено навчально-виховний процес у дитячих дошкільних закладах, ліцеях, коледжах, гімназіях, СПТУ, технікумах тощо. Крім того, на Прикарпатті буде обмежено або скасовано всі масові заходи, які передбачають залучення великої кількості людей


comments powered by HyperComments