v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">Батьківські збори в одній з челябінських шкіл закінчилися рукопашною – батьки проти учнів. Жителі міста розділилися на два непримиренні табори. Одні закликають судити розгніваних чоловіків, які підняли руку на хлопчиків, інші – оголосити їм подяку.

12-річного Єгора виписують з лікарні. Він пролежав кілька днів зі струсом мозку після бесіди з батьками своїх однокласниць. Серед дня троє дорослих чоловіків прийшли до школи, викликали учнів, побудували в шеренгу і застосували нестандартні методи виховання.
З боку дорослих це була реакція на те, що відбувалося в шостому “Б” між деякими учнями і ученицями, і що в школі сьогодні все частіше називають сексуальним домаганням.
Розмова обурених батьків і дітей у школі назвали малим батьківським зборами. Причому зібрати вирішили не винуватців події, а всіх без розбору. Більше за всіх дісталося братам Михєєвим – в інциденті з дівчинкою вони не брали участь, але в своєму класі завжди були головними заводієм і підбурювачами спокою.
Втративши надію добитися від братів дисципліни, у школі вирішили поговорити з хлопчиками по-чоловічому. Хоча тут і запевняють, що ніякого побиття на зборах не було, і бути не могло.
Гульфем Спіріна, голова батьківського комітету школи № 22: “Я вам точно скажу, що такого гріха страшного чоловіка не взяли на себе. Я була там. Такого гріха страшного вони на себе не взяли. Так, за одяг схопили. Це при мені було. За одяг схопили і за шкірку підняли насправді “.
Хто в цій історії прав, розібратися складно, але винного фахівці називають однозначно. Шкільні вчителі зобов’язані були з самого початку взяти ситуацію під контроль. З’ясовувати стосунки з дітьми за допомогою батьків було, принаймні, непедагогічно. Коли піднявся шум, класний керівник 6-го “Б” пішла на лікарняний. Батьківський комітет написав клопотання з проханням виключити братів Михєєвим з класу, а мама Єгора і Макара – заяву в міліцію.
Ірина Михеева: “Я хочу, щоб подібного більше в школі не відбувалося. Щоб інші діти так не страждали. Вони ж могли психологічно зламати дітей. У мене дитина добу не розмовляв”.
В інспекції у справах неповнолітніх пообіцяли детально розібратися, хто і чому вирішив з’ясувати стосунки з дітьми за допомогою грубої чоловічої сили, і чому це відбулося прямо на території школи.

[flashvideo file=http://school52.kiev.ua/media2/news/nonstandard.f4v /]