v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">Близько тисячі столичних школярів вже радіють вимушеним «канікул». Три київських школи закрилися через те, що їм не включили опалення, а в приміщеннях дуже холодно для навчання.

На вулиці Китаївській, 22, закрили школу № 122. Близько 450 учнів не потрапили на заняття. «Школа закрита, у нас від 8 до 12 градусів тепла. Руки-ноги мерзнуть. СЕС, яких я викликав через острах за здоров’я дітей, заборонила працювати в таких умовах », – сказав нам директор школи Дмитро Рибченко. За його словами, суперечка виникла навколо труби, яка незрозуміло кому належить. У прес-службі Голосіївської райадміністрації розповіли, що відключення сталося через аварію. «Там прорив труби в 50 метрів. Вода б’є ключем. На залагодження треба 150 тисяч гривень, а в бюджеті району грошей немає », – сказала прес-секретар Голосіївської адміністрації Інна Лупашко. «Минулого року в цій школі теж були проблеми з трубою, тоді ми її ремонтували за свій рахунок, хоча вона не на нашому балансі. У цьому році у нас немає на це грошей. Як тільки її полагодять, ми готові включити тепло хоч сьогодні », – повідомили у прес-службі Київенерго.
Крім самої школи, страждають ще й мешканці кількох будинків у окрузі – всі вони «зав’язані» на одну котельню. «Вже два місяці немає гарячої води. Ні дітей нормально викупати, ні посуд помити!»- Обурюється жителька району Ірина Володимирівна.
Від тепла та гарячої води відключені ще дві школи в тому ж Голосіївський район – № № 187 і 277. Там вчора теж не проводили заняття, діти сидять по домівках. «У нас ведуться ремонтні роботи, тепла поки що немає, але сподіваємося, що днями дадуть і відкриємо школу», – говорить директор школи №187 Ірина Сидоренко.

Близько тисячі столичних школярів вже радіють вимушеним «канікулам». Три київських школи закрилися через те, що їм не включили опалення, а в приміщеннях дуже холодно для навчання.