v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">14 жовтня у рамках “Тижня математики” серед учнів 8 класів відбулася гра “О, щасливчик”. Пройти відбірковий тур і взяти участь у грі змогли учні 8-В класу Рогова А., Патюшкіна О., Шинкарецький А. та учениця 8-Б класу Толпеко Т.

Гру підготовила і провела учитель математики і інформатики Заводович О. Г.

14 жовтня у рамках “Тижня математики” серед учнів 8 класів відбулася гра “О, щасливчик”. Пройти відбірковий тур і взяти участь у грі змогли учні 8-В класу Рогова А., Патюшкіна О., Шинкарецький А. та учениця 8-Б класу Толпеко Т. Гру підготовила і провела учитель математики і інформатики Заводович О.Г.