»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">Вперше відбулось розширене засідання Уряду, присвячене розвитку української школи. “Українська школа, як і освіта в цілому, живе повноцінним життям. Вона тепер реформується відповідно до нових запитів сучасної епохи. Наші кроки концептуально спрямовані на головне в освіті – підвищення її якості”, – сказав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.

Кабінет Міністрів України ухвалив пакет нормативно-правових актів, які сприятимуть подальшому розвитку української загальної середньої освіти.
Зокрема, уряд затвердив План дій щодо розвитку загальної середньої освіти на 2009-2012 роки, Концепцію державної програми розвитку позашкільної освіти на 2010-2014 роки.
Урядовці також прийняли такі рішення:
про встановлення надбавок педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів у розмірі 20% від посадового окладу;
про завершення будівництва загальноосвітніх навчальних закладів;
про створення Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів при Кабінеті Міністрів України;
про групи продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів;
про дошкільний навчальний заклад – Центр розвитку дитини та типові штатні нормативи дошкільних навчальних закладів;
про придбання продуктів харчування бюджетними установами, зокрема, школами, та щодо обов‘язкової сертифікації продуктів шкільного асортименту.
Прес-служба МОН

Вперше відбулось розширене засідання Уряду, присвячене розвитку української школи. “Українська школа, як і освіта в цілому, живе повноцінним життям. Вона тепер реформується відповідно до нових запитів сучасної епохи. Наші кроки концептуально спрямовані на головне в освіті – підвищення її якості”, – сказав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.


comments powered by HyperComments