Thursday 14 December 2017

v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">26 вересня 2009 року до Дня туризму відбулися змагання туристичних команд шкіл району. Нашу школу представляла команда 6-В класу “Веселі мандривники”. Ми отримали І місце за найкращу емблему команди і ІІІ місце у

туристично – краєзнавчий вікторині.

26 вересня 2009 року до Дня туризму відбулися змагання туристичних команд шкіл району. Нашу школу представляла команда 6-В класу “Веселі мандривники”. Ми отримали І місце за найкращу емблему команди і ІІІ місце у туристично – краєзнавчий вікторині.