»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

v id="_mcePaste" style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">До 1 січня 2010 року у територіальних органах Державного казначейства для кожного закладу освіти мають бути відкриті спеціальні реєстраційні рахунки

Про це ідеться у розпорядженні Кабінету Міністрів № 1007-р від 19.08.09 року.
Рахунки відкриваються для зарахування на нього коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внесків, грантів і дарунків.
При цьому керівники бюджетних установ (шкіл) мають право першого підпису платіжних документів для здійснення видатків із зазначеного рахунку. Підписи на зазначених документах скріплюються печаткою органу чи установи, при яких діє централізована бухгалтерія (бухгалтерія).
Як повідомлялось раніше, нещодавно Прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що з 1 січня 2010 року загальноосвітні школи України матимуть можливість відкривати госпрозрахункові рахунки та наймати бухгалтерів.
По матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 07.10.2009

До 1 січня 2010 року у територіальних органах Державного казначейства для кожного закладу освіти мають бути відкриті спеціальні реєстраційні рахунки. Про це ідеться у розпорядженні Кабінету Міністрів № 1007-р від 19.08.09 року. Рахунки відкриваються для зарахування на нього коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внесків, грантів і дарунків. При цьому керівники бюджетних установ (шкіл) мають право


comments powered by HyperComments