»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

Головний державний санітарний лікар м. Києва Анатолій Пономаренко спростував раніше розповсюджену у ЗМІ інформацію щодо непідготовленості столичних шкіл до початку нового навчального року. У листі Головного державного санітарного лікаря м. Києва до Київської міської державної адміністрації йдеться про те, що на сьогоднішній день проводиться велика робота з підготовки закладів освіти до нового навчального року. Про це інформує прес-служба КМДА.

«На сьогодні виконано вже 70% запропонованих заходів і їх виконання триває, – йдеться у листі Анатолія Пономаренка, – грубих порушень санітарного законодавства при проведенні перевірок стану підготовки закладів освіти до нового 2009-2010 навчального року не виявлено».

Головний державний санітарний лікар м. Києва наголосив, що станом на 12.08.2009 р. акти прийому школи спеціальними комісіями не були підписані, адже робота комісій традиційно починається у другій половині серпня.


comments powered by HyperComments