Як повідомляв УНІАН, Всеукраїнська громадська організація «Комітет з боротьби з організованою злочинністю і корупцією» заявила, що має намір до вересня розробити і направити на розгляд Верховної Ради законопроект, який передбачає введення в Україні «комендантської години» для неповнолітніх. Законопроектом планується передбачити внесення поправок до закону про охорону дитинства, зокрема, передбачається, що комендантська година для дітей до 16 років під час навчального року починатиметься з 22.00, у період канікул – з 23.00.

Джерела: УНІАН \\ Интер