Thursday 14 December 2017

Сьогодні у Мамаєвій слободі влаштують кінне шоу.Відбудеться виступ «Козацький герць» під керівництвом козака Олега Юрчишина. Також організують українські вечорниці з гуртом «Мандри». Окрім того, на святі можна буде взяти участь в етнографічному Слобідському ярмарку народних майстрів та придбати народні сувеніри, а також куліш, юшку та квас.

Триватимуть гуляння з 18-ї до 23-ї години. Дітям дошкільного віку, пенсіонерам та інвалідам першої групи вхід на свято безкоштовний. Для усіх дорослих квиток коштуватиме 100 гривень. Для відвідувачів у вишиванці удвічі дешевше – 50.

Джерело: http://radio.kiev.fm