Thursday 14 December 2017

v>

Президент РФ запропонував провести у ряді регіонів країни експеримент по викладанню в школах основ релігійної культури, історії релігії і основ світської етики. Учні і їх батьки зможуть вибрати предмет вивчення: основи православної культури, ісламу, іудаїзму, буддизму.

Для тих, що бажають вивчати різноманіття російського релігійного життя може бути розроблений загальний курс по історії найбільших традиційних конфесій Росії, відзначив Д.Медведев. Ці предмети викладатимуть лише світські педагоги.