1 липня відбувся офіційний наклад DVD-Video з незабутнім відео 11-х класів 2009р. випуску. Короткометражний музичний фільм складений із декількох частин, об’єднаних спільною ідеєю та дійовими особами. Постановка належить педагогу-організатору школи – Ярославні Савченко, режисура монтажу, звук та FX – Олександру Пахтунову.

Вітаємо випускників, їхніх батьків, учителів та усіх причетних до створення аудіовізуального продукту з виходом ролика у широкий загал. Дякуємо за інтерес до діяльності медійного центру нашої школи.