Thursday 14 December 2017

Сьогодні, 26 травня, у всіх регіонах України майбутні абітурієнти пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання з математики – найпопулярнішому із предметів, що на вибір пропонувалися учасникам ЗНО 2009 року. На участь в тестуванні зареєструвалися 259 тис. 213 осіб, або 56,1% від загальної кількості учасників, повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання. Для учасників тестування з математики вже підготовлено 17 тис. 669 аудиторій, які працюватимуть в 1 тис. 078 пунктах тестування, до роботи в яких залучено 46 тис. 118 педагогів. Тест із математики українською мовою вирішили здавати 70,8% його учасників, тоді як російською – 29%.