Thursday 14 December 2017

23 квітня відбулася міжнародна конференція, присвячена 1020-літтю освіти в Україні. Конференцію супроводжувала виставка інформаційних технологій у шкільній освіті. Наша школа взяла учать у виставці.

Презентований нашою делегацією стенд привернув увагу відвідувачів інноваційним змістом матеріалів та широким діапазоном методико-технологічних рішень педагогічного колективу, спрямованих на розробку, упровадження та використання засобів інформатизації освіти. Завдяки цьому шкільна експозиція впевнено вийшла у лідери виставки.

Адміністрація школи висловлює особливу подяку Ользі Заводович, Олександру Пахтунову та Олександру Демченко за підготовку стенду.