Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.

Wednesday 21 August 2019

До дня відкритих дверей учні нашої школи підготували святковий концерт. За допомогою вчителів гостям була запропонована екскурсія. Майбутні учні, батьки та вихователі переглянули шкільний музей, де діти познайомилися з експонатами часів другої світової війни. Також завітали у гості до 1-А класу де мали можливість самостійно попрацювати за нетбуками. Потім відвідали живий куточок у кабінеті біології, подивилися кабінети географії, інформатики, де мали можливість попрацювати за комп’ютерами.

Увага! У зв'язку з відсутністю вільних місць жеребкування до перших класів проводитися не буде!