Thursday 14 December 2017

До дня відкритих дверей учні нашої школи підготували святковий концерт. За допомогою вчителів гостям була запропонована екскурсія. Майбутні учні, батьки та вихователі переглянули шкільний музей, де діти познайомилися з експонатами часів другої світової війни. Також завітали у гості до 1-А класу де мали можливість самостійно попрацювати за нетбуками. Потім відвідали живий куточок у кабінеті біології, подивилися кабінети географії, інформатики, де мали можливість попрацювати за комп’ютерами.