Wednesday 13 December 2017

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін відбулися олімпіади з української мови та літератури, історії, правознавства, англійської мови, географії, біології, математики, інформатики, фізики, хімії, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, комп’ютерної графіки, вебдизайну та анімації.

Всі шкільні олімпіади пройшли згідно графіка проведення шкільних предметних олімпіад. Всього в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади взяло участь 329 учнів.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади брали участь 126 учнів нашої школи і посіли 33 призових місця.