Як повідомляє ДУ “Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій” на восьмому тижні поточного року в цілому у 10 контрольних містах УЦГ статистичний показник реєстрованої захворюваності зріс на 5,7 %, порівняно з попереднім тижнем. В жодному з міст епідемічний поріг не перевищено. Суттєве зростання захворюваності спостерігалось у містах Харкові – на 35 %, Чернігові – на 19 %, Сімферополі – на 17 % та Києві – на 15 %.

У дитячих вікових групах рівні захворюваності на грип та ГРІ в цілому по 10 містах зросли серед дітей 0-2 років на 4,5 %, серед дітей 3-6 років – на 4,7 % та серед дітей 7-14 років – на 5,4 %.

Суттєво виріс рівень захворюваності серед дітей 7-14 років у містах Сімферополі – на 34 %, Чернігові – на 17 %, Києві та Львові – на 16 %.