»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!


День Св.Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані “валентинки”, вони обов’язково повинні мати форму серця. Разом з подарунками ви зізнаєтесь у коханні. До речі, у середньовіччі існував звичай: найдовшим кохання буде, якщо зізнатися в своїх почуттях саме в Валентинів день – Валентин буде берегти вас! Свято Закоханих для справжніх романтиків, для всіх, хто шукає справжнє кохання, а, можливо, вже знайшов його.

Нарешті прийшло і до нас свято кохання. Давня Греція, Японія, Китай, Тибет, Америка, Англія, Італія, Норвегія,Франція,Україна  – у кожної країни своя LOVE STORY. Зачарований світ кохання, щасливого і трагічного, чарівного і зворушливого. Кохання – це прекрасно. А продовжити і підтримати такий романтичний настрій допоможе відеоролик зі свята «Все починається з любові».

Переможцями  нашого свята стали Аня Ільчук та Максим Логвінов. Вітаємо цю чарівну пару!!!

Бажаємо всім, щоб кожен день великого життя був сповнений коханням, як і День Св.Валентина – найбільш поетичний, найтаємничіший, найромантичний день року.


comments powered by HyperComments