»
Розклад уроків старшої школи
на 2018-2019 н.р.
«

Корпоративний фільм школи


Можна довго сперечатися про те якою повинна бути сучасна освіта України – гуманітарно спрямова або технічна, точна чи природнича… Ми не сперечаємось! Ми твердо знаємо, що інформаційні технології – це невід’ємна частина сучасного життя.

Запрошуємо до співпраці!

З 12 січня 2009 в нашій школі запроваджено новий спецкурс з робототехніки. Розроблений данським інститутом LEGO Education курс розрахований на 36 годин та планується для вивчення у 5-10 класах. Курс «Робототехніка» є унікальною можливістю зануритися у світ роботів і комп’ютерів! Учень отримує можливість створювати власних “живих автономних роботів”, тестувати їх, вивчати алгоритміку та програмування, використовувати сучасні бездротові технології, брати учать в олімпіадах.

Навчальні конструктори LEGO MINDSTORMS містять багато цікавих елементів: процесорні блоки, сервомотори, різні типи датчиків та будівельних елементів. Програмування роботів здійснюється в унікальному графічному програмному середовищі, завдяки якому процес створення програм стає наглядним та захопливим.


comments powered by HyperComments