Tuesday 12 December 2017

Посвята у читачі

Від · Гру 14, 2008

З 10 по 12 грудня у шкільній бібліотеці спеціалізованої школи № 52 проходило свято для першокласників «Посвята в читачі». Учні перших класів переглянули святкову виставу, яку приготували для них школярі 3-х та 4-х класів (члени шкільного гуртка «На крилах фантазії»,  керівник – Яблонська Л.В)…

З 10 по 12 грудня у шкільній бібліотеці спеціалізованої школи № 52 проходило свято для першокласників «Посвята в читачі». Учні перших класів переглянули святкову виставу, яку приготували для них школярі 3-х та 4-х класів (члени шкільного гуртка «На крилах фантазії»,  керівник Яблонська Л.В).

На свято  завітали казкові герої: Незнайко, Попелюшка, Червона Шапочка, Котигорошко та ін. Метою цього заходу було допомогти учням осягнути значення книжки в житті людини, викликати інтерес до розумного порадника, виховати дбайливе ставлення до книжки, уміння цінувати труд і знання інших.