Thursday 14 December 2017

11 листопада 2011 року у нашій школі відбувся районний семінар працівників бібліотек закладів освіти. Свято рідної мови пройшло на високому рівні. Було охоплено широкий діапазон розвитку української писемності та мови – починаючи з трипільської культури та завершуючи сьогоденням. Українські народні пісні виконували найталановитіші учні нашої школи. Вони зачарували глядачів своїми голосами та майстерністю актора. Цікава інформація про розвиток друкарства за часів Київської Русі, історію розвитку писемності за литовської доби, особливості поступу у період Визвольних змагань супроводжувала виступи школярів. Дякуємо усім учасникам театралізованого свята української мови та писемності.

Особлива подяка: Роману Томченку, Ярославні Савченко, Лесі Яблонській, Ларисі Чемерис, Наталії Струк.

Фото: Роман Томченко